• Interiérové vertikální zahrady

    Interiérové vertikální zahrady

Zahradám, se věnujeme už více než deset letZahradám, se věnujeme už více než deset let

Zahradám, se věnujeme už více než deset let

Naše práce je postavená na jednoduché filosofii: Vždy dělat to, co nás baví. Jedině tak můžeme svou práci dělat dobře. Zahradám, se věnujeme už více než deset let a podíleli jsme se na realizaci mnoha projektů zahrad u rodinných domů, firemních prostor, nebo projektů výsadby městské zeleně.

Zkušenosti nasbírané doma i v zahraničí nás v roce 2016 vedly k založení vlastní firmy, která působí především v Jihomoravském kraji.

Tým vede Ing. Lenka KneblováTým vede Ing. Lenka Kneblová

Tým vede Ing. Lenka Kneblová

Tým vede Ing. Lenka Kneblová, která je absolventem střední odborné školy zahradnické v Ostravě a vystudovala obor zahradnické inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. Půl roku působila jako zahradnice v Cairndow ve Skotsku u sira Davida Sumsiona.

Tvorba vnitřních kaskádových zelených stěn neboli vertikálních zahradTvorba vnitřních kaskádových zelených stěn neboli vertikálních zahrad

Tvorba vnitřních kaskádových zelených stěn neboli vertikálních zahrad

Od roku 2017 se nově zabýváme tvorbou vnitřních kaskádových zelených stěn neboli vertikálních zahrad vhodných pro nejrůznější interiérové prostory. V této oblasti se věnujeme veškeré problematice, od návrhu přes realizaci a údržbu až po poradenství.